روینیک | رویاهاتو شکار کن
روینیک

وبسایت روینیک ازکجا کلید خورد؟

وبسایت روینیک ار لحظه ای کلید خورد که احساس شد مرجعی تخصصی و حرفه ای برای جوانان نازنین کشورمان در رابطه با توسعه شخصیت و تغییر فرد امروزمان به شخصیتی که دوست داریم در آینده باشیم بوجود آمد. وبسایت روینیک تلاش خود را به کار میگیرد که شما جوانان و عزیزان بتوانید شخصیت و طرز فکری پیدا کنید که در کار خود و در هر زمینه ای که دوست دارید ارتباطات عزت نفس لازمه را پیدا کنید تا با قدرت تمام به مسیر دلخواه خود پا گذاشته و  به موفقیت برسید. ما با تیمی با تجربه و جوان شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کنیم.اعضای وبسایت روینیک جوانانی با انگیزه بالاست که با ارایه راه حل ها و ترفندهای مختلف که به صورت ویدیو, پادکست و ویدیو آموزشی به شما کمک کند.

ما این طرز فکر را داریم که نسل جوان کشورمان دارای پتانسیل بالایی برای شکوفایی خود دارند و هر شخصی در زمینه ای استعداد سرشاری دارد که با ما میتوانند آن ها را پیدا کرده و این طرز فکر باید در تک تک شما عزیزان ایجاد شود که شما نیز باید به قله یا موفقیتی که دوست دارید برسید و تیم ما در تک تک این مراحل برای شما راهکار هایی در نظر گرفته اند که با آن ها روند موفقیت خود را سرعت بخشید.

به امید آن روزی که هر فردی به پتانسیل درونی خود پی برد و شکوفا سازد.

تیم آموزشی روینیک

اهداف

  • ایجاد یک بستر برای آموزش مهارت های فردی.
  • تقویت مهارت های لازم برای رسیدن به هدف ها.
  • تشویق به حرکت و آزاد کردن پتانسیل درونی.
وجه تمایز ما 

  • تیم جوان و دلسوزی که به شما کمک میکنند.
  • راه ها و ترفند هایی که به ندرت یا از آن ها استفاده نشده ارایه میشود.
  • اطلاعات بروزی که به زبان ساده در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

تیم آموزشی روینیک

 

محمد جواد کشاورزی

مدیریت هدایت کننده وبسایت روینیک که مطالب و محتوای وبسایت را تهیه میکند و در زمینه موضوعات وبسایت مانند توسعه فردی تلاش میکشند و برای تهیه محتوا از وبسایت ها و منابع معتبر و تجربه شخصی کمک میگیرد و آن ها را به زبان ساده در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. و این وظیفه را در خود میبیند محتوایی که لایق  شما عزیزان تهیه کند تا بتواند رضایت و اعتماد شما خوبان را جلب کند.

 

 

 

محمد زارع

مدیریت و توسعه دهنده وبسایت روینیک و دارای تجربه در نرم افزار و وب و همچینین وظیفه امور فنی بهینه سازی سایت را عهده دارند فردی با تجربه در زمینه خود و دارای چند تجربه کاری خوب نیز میباشد و تلاش بسیاری برای ترجمه و گرد آوری محتوا میکند. این هدف را دنبال میکند که سایتی کم نقص را برای شما ایجاد کند تا بتوانید با رضایت کامل یکی از کاربران وبسایت ما باشید.

 

 

 

دیگر اعضا وب سایت روینیک نیز افراد با استعدادی هستند که برای داشتن محتوای بسیار خوب با آن ها به طور غیر مستقیم همکاری داریم.